קורס בניית נכסים דיגיטליים

להרוויח כסף דרך האינטרנט זה חלום בשביל הרבה אנשים, אך הוא דורש הרבה סבלנות, ידע וכמובן עבודה קשה. אם אתם תכירו את הטכניקות הנכונות ותלמדו לזהות הזדמנויות טובות – אתם תוכלו להתחיל להרוויח כסף רציני בכל רגע נתון.

אחת הדרכים הרווחיות ביותר להרוויח כסף באינטרנט היא באמצעות בנייה וקניית נכסים דיגיטליים וקידומם בגוגל.

אז אם התעניינתם בתחום, במאמר הבא נסביר לכם על קצה המזלג מה זה בדיוק נכסים דיגיטליים, מה היתרונות שלהם ואיפה מוצאים קורס בניית נכס דיגיטלי שיהפוך אתכם למקצוענים בתחום? יצאנו לדרך!

קורס בניית נכסים דיגיטליים - קורס בניית נכס דיגיטלי
קורס בניית נכסים דיגיטליים – מה חשוב לדעת?

בואו נתחיל מבסיס – מה זה נכסים דיגיטליים?

במילים הפשוטות ביותר, נכס דיגיטלי הוא תוכן שמאוחסן ברשת. זה יכול להיות תמונות, קטעי וידיאו, קבצים המכילים טקסטים, קהילת וואטסאפ, אפליקציה, קבוצה בפייסבוק ואפילו קבצי אודיו.

פורמטים דיגיטליים חדשים צצים כל הזמן, אם ניקח לדוגמה את קבצי ה-MP3 שעד לפני שנות ה-90 לא ידעו עליהם, כך למעשה ההגדרה של "נכס דיגיטלי" ממשיכה להתרחב ולגדול כל הזמן.

חשוב להדגיש, שלא כל נכס דיגיטלי מניב או מייצר איזה שהיא הכנסה, אבל הוא כמעט תמיד מספר ערך לחברה, למשתמש או לצרכן. 

אוקיי, אבל איך מרוויחים מזה כסף?

שאלה מצוינת, התשובה היא לכך היא שלרוב כשאומרים "בוא ללמוד להקים נכס דיגיטלי", מדברים על בניית אתר אינטרנט שיוכל להכניס כסף דרך פרסומות אדסנס ודרך שיווק שותפים. 

איזה סוגי נכסים דיגיטליים יש?

נכסים דיגיטליים מתחלקים ל-2 – כאלה שנמצאים בבעלותכם המלאה ונכסים שנמצאים בפלטפורמה חיצונית, כמו לדוגמה פרופיל אישי בפייסבוק, שאומנם שייך לכם במובן מסוים, אבל במבט כולל אתם כפופים לפייסבוק, ואם לא תעמדו בתנאי הקהילה – אז פייסבוק רשאית לחסום לכם את הפרופיל. 

אז איזה נכסים באמת נמצאים בבעלותנו?

  • אתר אינטרנט – אתר אינטרנט הוא הנכס הדיגיטלי הנפוץ ביותר, אתם יכולים להקים אתר לבד או לחילופין – לרכוש אחד. ברגע שמקדמים עם SEO או PPC (או גם וגם😊) הוא יוכל לייצר הכנסה נוספת בקלות דרך פרסומות אדסנס, מכירת לידים, מכירת מוצרים, כתבות ממומנות, שיווק שותפים, מכירת נכס ועוד. 
  • קורס דיגיטלי –  מתמחים בתחום מסוים? יש לכם תחביב וכולם תמיד מבקשים מכם ללמד אותם? תוכלו לרכז את כל הדברים שאתם יודעים לקורס דיגיטלי ותוכלו להרוויח דרך מכירות, פרסומות ועוד. 
  • ספר דיגיטלי – ספר דיגיטלי בכל תחום הוא נכס דיגיטלי לכל דבר – תוכלו למכור אותו ברשת, לקדם אותו אורגנית או דרך קמפיינים ממומנים וליהנות מהכנסה פסיבית
  • פודקאסט – תחום שתפס פופולריות רבה בשנים האחרונות, כיום כל אחד יכול להקליט פודקאסט ולהרוויח ממנו דרך מכירות, פרסומות וכו'.
  • תוכן ויזואליאתרי תמונות, תבניות עיצוב, סרטונים, לוגואים, אנימציות, מוזיקה, קטעי אודיו ועוד – כל אלה נכסים דיגיטליים שניתן להרוויח דרך מכירה ישירה. 

מהם היתרונות של נכסים דיגיטליים?

#1 החזר השקעה מרשים

הסיבה הגדולה שאנחנו כל כך אוהבים ומעודדים להשקיע בנכסים דיגיטליים על פני כל חלופה אחרת היא הפוטנציאל לתשואה כספית עצומה.

נכסים דיגיטליים יכולים לעזור לכם להחזיר השקעה דו ספרתית מדי חודש ואתרים שמקודמים אורגנית ושמביאים טראפיק (תנועה) איכותי, יכולים להימכר פי 30 מהרווחים שהם מכניסים.

לדוגמה, ההשקעה שלנו באתר מסוים הייתה בסביבות 15000 דולר, אבל אנחנו מרוויחים כ-500$ עד 650$ מהנכס הזה מדי חודש. בנוסף, זה מגיע לתשואה שנתית של 35% עד 40% על ההשקעה שלנו, ואחרי שנקדם אותו תקופה – גם נעלה ברווחים וגם נוכל למכור אותו בהרבה יותר בעתיד. 

מה לגבי סיכונים? האם נכס דיגיטלי זו התחייבות מסוכנת?

כמו בכל השקעה, יש כמה סיכונים – אבל מעבר לכך שזה שווה את זה, בקורס נכסים דיגיטליים תלמדו איך לזהות את ההזדמנויות הטובות ביותר ולהימנע מסיכונים מיותרים. 

#2 הכנסה פסיבית מעולה

השקעה בנכסים דיגיטליים ובעסקים מקוונים בכללי היא הדרך הטובה ביותר ליהנות מהכנסה פסיבית ולעלות על הדרך לעצמאות כלכלית.

ככל שאתם תשקיעו יותר בתכנים איכותיים ובקידום האתר שלכם, כך יותר סוחרים ואנשים ירצו לפרסם אצלכם (מודעות, קישורי אפילייט, מאמרים חיצוניים ועוד) ותוכלו ליהנות מהכנסה גבוהה יותר.

בשורה תחתונה תמיד תזכרו שגובה ההכנסה הפסיבית תהיה תלויה בעיקר בכם. 

נכס דיגיטלי - הכנסה פסיבית מעולה
קורס בניית נכס דיגיטלי – הכנסה פסיבית מעולה

#3 מינימום עלויות הקמה

העלויות הקמה של נכס דיגיטלי יחסית נמוכות, לעומת מקרים בהם כלול שכר דירה, חשבונות ועלויות קבועות בחודש שפשוט לא קיימות.

לא רק שאתם יכולים להיפטר מהעלויות שנדרשות בנכסים פיזיים, אלא גם אין לכם התחייבות שום צורך באחסון, ניהול מלאי ומתן שירותי הפצה.

יחד עם זאת, חושב להבין שגם בנכסים דיגיטליים יש הוצאות קבועות – כמו לדוגמה, על דומיין, אחסון, על תוכן (אם אתם לא אלה שמכינים אותו), אבל השוואה להשקעות אחרות עדיין מדובר בהשקעה מזערית. 

#4 גמישות ומקסימום עצמאות

ניהול נכסים דיגיטליים, לא מחייב אתכם לעבודה משרדית – למעשה, אתם יכולים לעבוד מכל מקום בעולם ובכל שעה כל עוד יש אינטרנט. 

בנוסף, נכס דיגיטלי לא דורש הקמת תשתית עסקית מיוחדת כדי לשמור על צורתו ו/או למוח.

אם אתם מחפשים מיזם עסקי שיאפשר לכם לאזן בין עבודה לחיים אישיים, שיעניק לכם את החופש להיות מסוגלים לנהל עסק מצליח תוך כדי מחקר עסקים ונישות חדשות – אין לנו ספק שהגמישות בניהול נכסים דיגיטליים תועיל לכם מאוד 😊 

איפה לומדים להקים נכסים דיגיטליים?

חיפוש מהיר בגוגל יוביל אתכם לעשרות קורסים שמבטיחים ללמד אותכם להקים נכס דיגיטלי מניב עם קידום אורגני ואף שיווק דיגיטלי…יחד עם זאת, חשוב שתהיו מודעים לעובדה שיש הרבה שרלטנים בתחום הזה, שרק יחפשו לקחת מכם את הכסף ולתת לכם את המינימום. 

אז, לפני שאתם ממהרים להצטרף לקורס בניית נכס דיגיטלי, אתם חייבים לעשות מחקר מעמיק. הדברים שאתם צריכים לבדוק בין היתר זה המוניטין של המורה שהולך להעביר לכם ידע, מה אתם הולכים בדיוק ללמוד? השוו בין סילבוסים! אל תוותרו על זה. 

כיום, יש כמה וכמה קהילות דיגיטל משובחות שכוללות יזמות וניהול נכסים בפייסבוק – הצטרפו לקבוצות ותרגישו בנוח לשאול שאלות ולבקש המלצות. 

חושבים שמצאתם קורס הקמת נכס דיגיטלי מושלם? מזל טוב! רגע לפני שאתם נרשמים, קראו את הביקורות על המורה – האם מדובר במקצוען? האם התלמידים שלו הגיעו להישגים אחרי הקורס? 

קורס נכסים דיגיטליים איכותי יעשיר אותכם בידע עדכני, ילמד אותכם לפתח אסטרטגיות שיווק כדי שתוכלו להיות במקום שבו תתחילו ליהנות מהכנסה פאסיבית שהנכס שלכם מכניס. 

על מי אתם ממליצים?

אנחנו ממליצים על קורס בניית נכס דיגיטלי של שמוליק דורינבאום, מדובר במקדם מקצוען שעובד כבר למעלה מ-15 שנה בתחום וצבר המון ידע וניסיון לאורך השנים. 

אבל אתם ממש לא חייבים להאמין לנו 😉 מספיק שתיכנסו לפייסבוק, ותשאלו "מי זה שמול" – ככל הנראה תקבלו רבבות של תגובות מתלמידים, קולגות ולקוחות מרוצים שבזכותו הפכו את גוגל למקור הכנסה עיקרי. 

שמול מצליח להנגיש את התחום גם לאנשים ללא ידע בתחום להצלחה, עם קורס הקמת נכס דיגיטלי אונליין מקיף שמלמד צעד אחד צעד איך להקים נכס דיגיטלי ולקדם אותו להצלחה. זה כולל תכנון ובחירת נישה, קבצים מוכנים לעבודה להורדה יומיומית, תמיכה מלאה לסטודנטים ועוד המון הטבות שוות וכל זה במחיר הוגן. 

אתם יכולים לקרוא עוד על הקורס שלו כאן >> 

כמה מילים אחרונות לפני שמסיימים…

הקמת נכס דיגיטל דורשת המון זמן, התמדה והשקעה – אך בסופו של דבר זה ישתלם לכם מאוד.

הרבה אנשים מתפתים ללמוד את התחום בעצמם ומניסוי וטעיה בעיקר בשביל לחסוך כסף ומתוך המחשבה שרוב המידע נגיש היום באינטרנט – כן, זו בהחלט אפשרות, רק קחו בחשבון שייקח לכם הרבה יותר זמן (ולפעמים גם כסף) כדי להגיע לתוצאות.

לעומת זאת, קורס נכסים דיגיטליים ייתן את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל לבנות נכס מקוון מצליח וליהנות מתמיכה לאורך כל הדרך על ידי אנשים מומחים ומנוסים בתחום. 

יש לכם עוד שאלות? התלבטויות? מוזמנים להשאיר לנו תגובה למטה, נדאג לענות לכם בהקדם 😊 

שיהיה בהצלחה!  

מדריכים נוספים שלא כדאי לפספס

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן