איך לעשות כסף מיוטיוב?

איך לעשות כסף מיוטיוב? אם אתם מחפשים איך להרוויח כסף מיוטיוב, מקומכם כאן!

בכל פעם שאנו צופים בסרטונים ביוטיוב ונחשפים לכמות הצפיות, אנו תוהים לעצמנו: ״כנראה שאם הם יכולים, גם אנחנו!" בשלב זה עולות אצלנו שאלות כגון: איך להרוויח כסף מסרטונים או כמה כמה כסף מקבלים מיוטיוב. 

אם יש לכם כישרון אמיתי ואתם יודעים לייצר סרטונים איכותיים שמייצרים ערך מוסף לגולשים, להעלות סרטונים אז בוודאי אתם ודאי פעילים ברשת החברתית מבוססת סרטוני הוידאו יוטיוב.

יוטיוב היא אחת מפלטפורמות הוידאו הפופולריות ביותר כיום, ולא מעט בעלי עסקים עושים בה שימוש כדי לשווק מוצרים או שירותים בצורה ויזואלית לקהל הגולשים שלהם.

יוטיוב מאפשרת ליוצרים מוכשרים ולמנהלי ערוצים פופולריים להרוויח כסף מהבית או מכל מקום אחר, מן התוכן שיצרו במגוון דרכים.

במאמר הזה נסקור חמש דרכים איך להרוויח כסף מיוטיוב: איך עושים כסף מיוטיוב?

איך מרוויחים כסף מיוטיוב
איך לעשות כסף מיוטיוב

דרך מספר 1: להרוויח כסף מהכנסות פרסום ביוטיוב

אוהבים להעלות סרטונים?! אנשים לראות את הסרטון שלכם? אם אתם נהנים מתנועה רבה של גולשים שצופים באדיקות בסרטונים שלכם תוכלו לייצר הכנסות ממודעות שתוצגנה לגולשים שצורכים את התכנים בערוץ היוטיוב שלכם.

כדי ליהנות מן האופציה של להעלות את הסרטון שלכם ולפרסם, תצטרכו להיות בני 18 ומעלה, וכן ליצור תוכן התואם להנחיות ליצירת תוכן ידידותי למפרסמים.

אם תבחרו לייצר כסף מיוטיוב באמצעות האפשרות הזאת, תוכלו לבחור (בהתאם לאפשרויות הפתוחות בפניכם) בין 6 סוגים של מודעות שתוצגנה לגולשים כשהם נמצאים בערוץ שלכם.

חלק מסוגי המודעות הללו יהיו ניתנים לצפייה רק באמצעות מחשב שולחני, וחלק יתאימו לסוגי מכשירים שונים:

  • מודעה לרשת מדיה אשר מופיעה מימין לסרטון המוצג ומעל לרשימת הסרטונים המוצעים. מודעה מסוג זו מתאימה למחשב שולחני וגודלה 300X 60.
  • מודעת שכבת על – גם כאן מדובר בסוג מודעה שמתאים למחשבים שולחניים. מודעת שכבת על היא מודעה שקופה למחצה, אשר מופיעה בחלק המשתייך ל 20% התחתונים של הסרטון. סוג מודעה זה מאפשר להכיל פורמט של טקסט או תמונה בגודל של 468X60 או 728X90.
  • מודעות וידאו ניתנות לדילוג – הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות באמצעות מודעות שתציגו לקהל היעד שמגיע אל הערוץ שלכם הוא לעצבן אותו ולהבריח אותו מן הערוץ. זאת הסיבה, שתירצו במקרים רבים להטמיע מודעות אשר ניתנות לדילוג. מודעות אלו מאפשרות לגולשים בחמש השניות הראשונות של הקרנת המודעה לדלק עליה. סוג כזה של מודעות הוא אפשרי להטמעה במחשב שולחני, מכשירים ניידים, טלויזיה וקונסולות משחקים.
  • מודעות וידאו לא ניתנות לדילוג – תוכלו להטמיע בערוץ שלכם ג מודעות וידאו שהמשתמשים לא יכולים לדלג עליהן. לרוב, מדובר יהיה בסרטונים באורך של כחמש עשרה עד עשרים שניות, בהתאם למה שמקובל באזור הגאוגרפי המסוים. מודעות אלו יכולות להופיע לפני הסרטון, במהלכו או לאחריו, והן מתאימות הן לתצוגה במחשבים שולחניים והן לתצוגה במכשירים ניידים.
  • מודעות באמפר – אלו סרטוני מודעות קצרים, באורך של כשש שניות – ואשר לא ניתנים לדילוג. בחירה באפשרות הזאת תגרום לשילוב של מודעות ניתנות לדילוג ומודעות באמפר. מודעות אלו מתאימות לתצוגה הן במחשבים שולחניים והן במכשירים ניידים.
  • כרטיסים ממומנים – יוטיוב מאפשרת לכם לעשות שימוש בכרטיסים ממומנים, סוג מדיה שמציג מעין טיזר המופיע במשך מספר שניות על המסך, ומציג מידע אודות מוצרים שונים שאתם מציעים לקהל הצופים שלכם לרכוש. כרטיסים ממומנים יכולים להיות מוצגים במחשבים שולחניים ובמכשירים ניידים.
איך לעשות כסף מיוטיוב?
כמה מרוויחים מיוטיוב?

דרך מספר 2: אפשר להרוויח כסף מהקמת מועדון חברים

איך מרוויחים כסף מיוטיוב ע"י מועדון חברים? יוטיוב מאפשרת לכם לפתוח מועדון מנויים, ולאפשר צפיה בתכני הערוץ כנגד תשלום חודשי קבוע.

כדי לייצר הכנסה נוספת מאופן הפעולה הזאת תצטרכו לעמוד בקריטריונים מסוימים אולם העמידה בקריטריונים האלו איננה מבטיחה שתצורפו לשירות. יוטיוב משיקה את השירות הזה בהדרגה, ועל פי שיקול דעת.

הקריטריונים שמהווים את דרישות הסף לפני השקת מועדון חברים הם לפחות אלף מנויים שהצטרפו לערוץ היוטיוב שלכם, חברות בתוכנית השותפים של יוטיוב, גיל 18 ומעלה, זמינות השירות הזה במדינה בה אתם נמצאים, הערוץ שאותו אתם רוצים לצרף לשירות אינו מותאם במיוחד לילדים, והעובדה שאין בערוץ מספר גדול של סרטונים שמפרים את ההנחיות של גוגל ובפרט בנושאים הקשורים בזכויות יוצרים.

יוטיוב מפרסמת מדיניות והנחיות בנושא ניהול מועדון חברים, ומפרטת את המקרים בהם מועדון חברים כזה יכנס למצב של השהיה, ואת ההשלכות הנלוות.

איך לעשות כסף מיוטיוב?
איך מרוויחים כסף מיוטיוב?

דרך מספר 3: איך עושים כסף מיוטיוב? מכירת מוצרים

יוטיוב מאפשרת לכם לנהל מדף מוצרים ייחודי, ולהציג מוצרים ממותגים אלו לצופים בתצורות שונות. במסגרת ניהול מדף המוצרים, מאפשרת לכם יוטיוב לקבוע את הסדר של עד 12 מוצרים, ולהצמיד מוצרים מסוימים לסרטונים רלוונטיים.

יוטיוב מפרטת בתנאי השימוש שלה, כי עבור חלק קטן מן הצופים, היא שומרת לעצמה את הזכות לסדר את מדף המוצרים בצורה אקראית, ולהבין מתוך התנהגות הגולשים בערוץ מה רלוונטי לצרכים שלהם.

כמו כן, אם אתם עומדים בתנאים, תאפשר לכם יוטיוב להצמיד את אחד המוצרים שלכם לשידור לייב שאתם עורכים.

אחת משיטות הפעולה הנפוצות שבהן עושים מנהלי ערוצים ביוטיוב שימוש כדי לקדם מוצרים שונים במדף המוצרים שלהם ביוטיוב, הוא הוספת קישורים בתיאורי סרטונים המוצגים מתחת לסרטון, אל אותם מוצרים מבוקשים.

מי אמר שאי אפשר להעלות סרטונים ולעשות מזה כסף?! מקווים שענינו קצת על השאלה איך להרוויח כסף מסרטונים?.

דרך מספר 4: שיפור הנראות של גולשים משלמים בצ'אט

אחד המרכיבים שמסייעים ליוטיוב לשפר את רמת האינטראקטיביות שלה עם גולשים הוא האפשרות לנהל ערוץ צ'אט בצמוד לסרטון.

ערוץ הצ'אט מאפשר לצופים להביע את דעם על הסרטון בלייב, להציג עמדות שונות, ולשאול שאלות. בסרטונים פופולריים במיוחד זוכות הודעות הצ'אט האלו לחשיפה גבוהה.

זאת הסיבה, שיוטיוב מאפשרת לכם ליהנות מהכנסות של גולשים שבוחרים לשלם עבור ערכת הודעות צבעניות שמופיעות בצורה בולטת בצ'אט, ואם התנאים מאפשרים זאת, גם צמודות לחלק העליון של הצ'אט.

חברות וארגונים פרטיים שמעוניינים להשתלב בשיח הציבורי ולכלול בו מסרים שיווקיים או הגברת המודעות למותג שלהם, יכולים להשתמש בערוץ הזה כדי להבליט את הנוכחות האינטרנטית שלהם בערוצים פופולריים במיוחד.

אתם, כמנהלי הערוץ, תוכלו להרוויח חלק מן ההכנסות המתקבלות בפלטפורמה של יוטיוב, בגין רכישות ערכות הנושא של הצ'אטים של צופים שבחרו בכך.

איך להרוויח כסף מיוטיוב
כמה כסף עושים מיוטיוב?

דרך מספר 5: איך עושים כסף מיוטיוב? קבלת הכנסה מן השירות YouTube Premium

יוטיוב פרימיום הוא שירות שהשיקה גוגל בשנים האחרונות ומאפשר למשתמשי השירות אוסף של פונקציות מתקדמות שמשפרות את חווית הצפיה:

  • העדר פרסומות
  • שמירת סרטונים לצפיה באוף ליין
  • גישה לתכנים מוגבלים
  • גישה ל – YouTube Music ו – YouTube Kids ועוד.

אז איך מרוויחים כסף מיוטיוב פרימיום? אתם כבעלי ערוץ תוכלו להרוויח כסף מחלק מן ההכנסות של יוטיוב בגין צופים שמעוניינים לשלם כדי לצפות בתכנים שהעלתם אתם.

על פי יוטיוב, בשלב זה, הכנסות חדשות מדמי המינוי ל-YouTube Premium מחולקות ליוצרי הסרטונים על פי מספר המנויים שצופים בתוכן שלהם.

יוטיוב גם מבטיחה שבדומה להכנסה המתקבלת מפרסום מודעות, גם במקרה זה, ברוב התמלוגים יזכו יוצרי התוכן.

לסיכום הנושא "איך עושים כסף בעזרת יוטיוב?"

אם יש לכם ערוץ יוטיוב פעיל ופופולרי ואתם מעלים אליו תכנים איכותיים שמגבירים את מעורבות הגולשים ומייצרים עבורם ערך מוסף אמיתי, יש לנו חדשות טובות עבורכם: תוכלו להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם באמצעות לא פחות מחמישה אפיקים שונים.

איך מקבלים כסף מיוטיוב? 

מעניין אתכם כמה כסף יוטיוב משלמים? או איך מרוויחים מיוטיוב? כדי להרוויח כסף מן התוכן שלכם שהועלה ליוטיוב, תוכלו להגדיר ששה סוגי מודעות פרסום שתוצגנה לצופים בערוץ שלכם, להקים מועדון חברים שהצפייה בתכנים שלו תתאפשר רק בתשלום, להקים מדף מוצרים ולנהל אותו בצורה כזו שגולשים שיחשפו לתוכן שלכם יוכלו גם ליהנות ממוצרים ממותגים רלוונטיים, לאפשר לגולשים לשפר את הנראות שלהם בצ'אט שמתנהל במקביל להקרנת סרטונים בערוץ, וכן לקבל תמלוגים משירות YouTube Premium שמספק לא מעט יתרונות עבור המשתמשים בערוץ הזה. 

אם עדיין מהדהדת אצלכם השאלה כמה כסף אפשר להרוויח מיוטיוב? – התשובה היא שהרבה. יש לא מעט אנשים שמתפרנסים מיוטיוב לא רע. פלטפורמת YouTube מספקת להם הכנסה גבוהה כל חודש שרק עולה ועולה עם הזמן. אם גם אתם רוצים ליצור מקור הכנסה מיוטיוב תתחילו ליישם את העצות שנתנו כאן, כמובן שדרושה השקעה ולא מעט כישרון, שיהיה בהצלחה! ומקווים שענינו על השאלה כמה כסף אפשר להרוויח מיוטיוב?

 

אם חיפשתם דרכים לעשות כסף מיוטיוב, אולי יעניין אתכם גם:

מדריכים נוספים שלא כדאי לפספס
תשואה של מדד S&P 500

תשואה שנתית ממוצעת של S&P 500

תשואה שנתית ממוצעת של מדד S&P 500 היא נושא מרכזי בעולם ההשקעות, המשמש כאינדיקטור חשוב לביצועי שוק המניות האמריקאי לאורך זמן. הבנת

מה זה קריפטו

מה זה קריפטו (Crypto) – מדריך למתחילים

קריפטו, או מטבעות קריפטוגרפיים (= גם מטבעות דיגיטליים), הפכו לנושא מדובר ופופולרי בשנים האחרונות, משכו תשומת לב עצומה הן מצד משקיעים והן

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן