הכנסה נוספת מהבית – איך עושים כסף מהבית?

⚠️אזהרה⚠️ אם אתם ביל גייטס, המנכ"ל האגדי לשעבר של חברת מיקרוסופט, או ג'ף בזוס, המנכ"ל של אמזון העולמית, הפוסט הזה לא נועד עבורכם.

הפוסט הזה אמור לשרת את מי שמחפש דרכים איך להרוויח כסף מהבית ולרכז את כל הטיפים על איך לייצר הכנסה נוספת מהבית.

עבור הרוב המכריע של התושבים במדינת ישראל, עוד תוספת קטנה למשכורת שמאפשרת לחיות קצת יותר טוב ועם קצת פחות דאגות, אף פעם לא הזיקה.

בפוסט הזה נסקור כמה מן האפשרויות שעומדות בפניכם להשלים הכנסה מהבית, ובמקרים מסוימים, אפילו לגרום לעבודה מהבית להיות ההכנסה הראשית ובכך לספק לכם הכנסה נוספת. 

לפני שנתחיל – חשוב לנו גם לציין שיש לנו קטגוריה שלמה של סיכומי ספרים באתר – שיכולה גם כן לעזור לכם עם רכישת ידע וכלים לגבי התפתחות אישית ועשיית כסף!

איך לייצר הכנסה נוספת בעזרת עבודה מהבית, הנה מתחילים: איך לעשות כסף מהבית?

הכנסה נוספת בבניית אתרים
מחפשים עבודה נוספת מהבית? כל מה שחשוב לדעת

איך לעשות כסף מהבית? בניית אתרים!

בנייה של אתרי אינטרנט היא לגמרי מקצוע שניתן להגדירה בתור "עבודה מהבית". למעשה, על ידי יצירה של סביבת עבודה שקטה קטנה ונעימה, זאת אפילו יכולה להיות האופציה המומלצת ובכך לייצר הכנסה נוספת מהבית.

תוכלו לעבוד במקצוע הזה כפרילנסרים והן כעובדים שכירים, ובכל מקרה לבצע את העבודה מהבית.

💡 יש מגוון גדול של פלטפורמות לניהול תוכן, שיכולות לאפשר לכם לבצע את מלאכת הבניה של האתר בפשטות ובקלות. עם הזמן, כשתצברו מיומנות, תוכלו להגביר את קצב הבניה של האתרים ולעשות לא מעט כסף מן העבודה הזאת שללא ספק מאפשרת לכם עבודה מהבית.

קידום אתרים הכנסה נוספת
קידום אתרים – לעשות כסף מהבית

קידום אתרים – הדרך לייצר הכנסה מהבית ולרכוש מקצוע

גם קידום אתרים היא אפשרות שניתן לבצע בלי כל בעיה.

לא מעט פרילנסרים נכנסו לתחום בשנים האחרונות, בעיקר משום שהתשתיות לביצוע קידום של אתרים קיימות בלי סוף ברשת, וגם משום שהביקוש למקדמי אתרים הלך וגבר בעקבות המעבר של לא מעט עסקים לפעילות באונליין ולכן זה רעיון להכנסה נוספת והאמת די טובה.

קידום אתרים הוא לא מקצוע שיצריך מכם לצאת מן הבית. את רוב ההתקשרויות מול הלקוחות תוכלו לבצע טלפונית או במיילים, ומימלא העבודה על האתר היא עבודה שמבצעים מרחוק, תוך התחברות לתשתית ניהול התוכן של האתר.

💡 באמצעות קידום אתרים תעזרו לעסקים להגדיל את הנוכחות שלהם ברשת, וליהנות מתנועה של לקוחות ברמת בשלות גבוהה יותר, שתגיע לאתר שלהם.

עבודה מהבית בעיצוב אתרים
עבודה נוספת מהבית בעיצוב אתרים

עיצוב אתרים מהבית

אם אתם מחזיקים בכישרון עיצובי ואתם מסוגלים לייצר עבודות איכותיות בתחום של עיצוב אתרים, בטח ובטח שתוכלו לבצע זאת מן הבית.

כדי שאתר אינטרנט לא רק יפעל בצורה פונקציונלית טובה, אלא גם יראה אמין, מקצועי ויספק חווית גלישה נעימה וטובה לגולשים, הרבה לקוחות מבקשים את עזרתם של מעצבי אתרים מקצועיים.

💡 עיצוב טוב גורם ליותר ויותר גולשים לתת אמון במי שעומד מאחורי האתר, ועל הדרך משפר את ההמרות של גולשים באתר בצורה ניכרת.

בדיקות תוכנה

אם אתם מחפשים את התשובה לשאלה "איך לעשות כסף מהבית", אז האמת שאחרי התנסות ולמידה מאוד מאוד קצרים, תוכלו לשמש כבודקי QA למוצרים טכנולוגיים שונים, ולסייע בתהליך הפיתוח שלהם, כך שהלקוח יקבל מוצרים איכותיים עם כמות קטנה ככל האפשר של באגים.

באמצעות תשתיות התחברות מרחוק, תוכלו, כבודקי תוכנה, להתחבר אל מערכת הניהול המרכזית של החברה בה אתם עובדים, לחלץ ממנה את המשימות שאתם צריכים לבצע היום, ופשוט לגשת לעבודה.

💡 יש גם לא מעט פרילנסרים שמציעים את השירותים שלהם במקרה הזה לחברות שונות, כאשר אלו מעוניינות לבדוק מוצר או שירות חדש שהם משיקים.

להרוויח כסף מניהול סושיאל
לעשות כסף באינטרנט מניהול סושיאל

איך לעשות כסף מהבית באמצעות ניהול סושיאל 

מקצוע נוסף בתחום השיווק הדיגיטלי שנכנס תחת הכותרת של עבודה מהבית, הוא ניהול אסטרטגיית הסושיאל של מותגים, תחום שבו תוכלו להתחיל לעבוד באופן מידי שכן יש דרישה תמידית לאנשי סושיאל.

כדי לנהל עמוד פייסבוק או אינסטגרם של חברות או עסקים, לכתוב בהם תכנים אינפורמטיביים ושיווקיים, לנהל קמפיינים ולמדוד ביצועים – אין באמת צורך להגיע למשרד, הכל דרך האינטרנט!

אם חיפשתם איך לעשות כסף עולם הסושיאל הוא מקור נהדר שבו תוכלו לעשות הכנסה נוספת מהבית, עם כוס הקפה האישית שלכם, ומכונת הקפה הביתית שלכם.

כתיבת טורים – לעשות כסף מהבית בקלות

ניחנתם בכישרון כתיבה לא מנוצל? מה דעתכם לכתוב טור לעיתון או מגזין?

הרבה מגזינים משוועים לכותבי טורים שיוכלו לסייע להם על ידי עיבוי התכנים של המותג, לסקור מוצרים או שירותים שונים, לכתוב על נושאים אקטואליים או לייצר טורים אישיים ובהם מגוון של דעות שבאמצעותן ניתן להגדיל את המעורבות של הגולשים.

💡 אם בחרתם להתקשר מול מגזין כזה, בדרך כלל, לא יהיה לו שום צורך שתבצעו את עבודת הכתיבה ממשרדי החברה, בעצם עבודה מהבית מהסוג הזה היא מאוד שכיחה.

להרוויח כסף באינטרנט בעזרת מילוי סקרים 

לא מעט חברות וארגונים עושים שימוש בשירותי סקרים ברשת, על מנת ללמוד היטב את דעת הקהל לפני השקה של מוצר או שירות.

אמנם לא תוכלו לייצר לעצמכם הרבה כסף באמצעות מענה לשאלונים ולסקרים, אך מצד שני, מדובר בעבודה לא קשה במיוחד, שלרוב אינה מצריכה כישורים מיוחדים, ולא לוקחת זמן רב רק מספר שעות בשבוע.

והכי חשוב – מדובר לגמרי בעבודה שעושים בשקט, דרך מושלמת למי שמחפש איך מייצרים הכנסה נוספת.

עריכת וידאו – לעשות כסף מהבית

עורכי וידאו מנוסים הם לגמרי אנשי מקצוע מבוקשים. כיום אי בית עסק שלא נדרש ממנו להשתמש בסרטוני וידאו. בין אם מדובר בסרטונים לרשתות המדיה השונות (פייסבוק, יוטיוב) ואפילו לאתר העסק.

אם יש לכם בבית את הציוד הנדרש, תוכנות ברישוי מתאים, ואת הידע הדרוש כדי לתפעל אותן, עריכה של סרטונים קצרים היא פעולה שתוכלו לעשות גם בפיג'מה, מן הבית.

הרצאות כעבודה מהבית

הרצאות – להרוויח כסף מהבית מהזום

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, התחום הזה של הרצאות והופעות בפני קהל עבר מהפכה של ממש. יותר ויותר מרצים, סטנדאפיסטים, מספרי סיפורים, ועוד, הפכו את ההרצאות הפרונטליות שלהם למוצר שונה לגמרי – הרצאות דיגיטליות בחיפוש דרכים נוספות לייצרית הכנסה נוספת.

ההרצאות הדיגיטליות האלו הביאו איתן לא מעט אתגרים למרצים, אך גם כמה וכמה יתרונות. בפרט, הן אפשרו לאנשים שלא יכלו לקחת חלק בהרצאות האלו בגלל אילוצי זמן, מציאת סידור לילדים, בעיות תחבורה או חניה ועוד, לקחת חלק בהשתתפות בהרצאות.

💡 אם יש לכם מה לומר, וקהל שמוכן יהיה להקשיב לכם, בניה של הרצאה והופעה בפני קהל הן פעולות שתוכלו לבצע מן הבית ולא פחות חשוב – לעשות עוד כסף.

בניית מצגות – איך להרוויח כסף ממצגת שעושים מהבית?

בארגונים גדולים רבים, תהליך המכירה ללקוח כולל העברת פרזנטציה מרשימה, שתוכיח ללקוח שהוא עומד להתקשר עם החברה הכי נכונה והכי מקצועית מבחינתו.

כדי שהדברים יעבדו על הצד הטוב ביותר, לא תמיד ניתן להסתפק בבניית מצגת באמצעים משרדיים רגילים, מה שנקרא, עם העובד שלא מסוגל לעצב אפילו מלבן בצורה סבירה.

כאן נכנסים לתמונה בוני מצגות מקצועיים. אם אתם בעלי הידע הנדרש, לא מעט חברות יחפשו את השירותים שלכם, אותם תוכלו, כמובן, להציע מן הבית והאמת, תוכלו להרוויח ממש טוב בתחום הזה.

ייתכן שבסופו של יום, תצטרכו להגיע למשרדי הלקוח כדי להעביר לו את המצגת, אך חלק גדול מן העבודה שלכם יתבצע, למעשה, בבית.

איך ליצור הכנסה נוספת
הכנסה נוספת מהבית בזמנכם החופשי

רוצה להרוויח כסף מהבית? שירותי מזכירות

הרבה עסקים נעזרים בשירותי מזכירות מרחוק, שמאפשרים להם לנהל את המשרד תוך הסתייעות בגורמי מקצוע שיודעים את העבודה.

אם יש לכם את הידע לשלוח מיילים, לתאם פגישות, לבצע הגהה למסמכים, ליצור קשר עם גורמים רלוונטים, לנהל יומן ועוד – תוכלו לספק שירותי מזכירות מרחוק, ולמעשה לבצע עבודה מהבית לא פחות טובה ויעילה מאשר תעבדו במשרד.

שידור תוכנית רדיו

יש לכם קול רדיופוני? אתם יודעים שהיום, בעידן הקורונה, חלק גדול מן הפרשנים ואפילו השדרנים, עובדים מהבית?! אם אתם מסוגלים להחזיק תוכנית רדיו, לעבוד על פי בריף שנכתב מראש, לאלתר כשצריך (לפעמים יש תקלות) ואתם מעודכנים ברזי הפוליטיקה והאקטואליה – יכול להיות שמצאתם עוד עבודה שתאפשר לכם הכנסה נוספת.

משגיחים בזום

בעידן שבו חלק מן הבחינות האוניברסיטאיות מבוצעות מרחוק, באמצעות תוכנות ייעודיות, גם המקצוע של המשגיחים בבחינות האלו עבר תמורות, וכיום, מתבצע גם הוא מרחוק.

הכללים החדשים בעת בחינה מרחוק קובעים כיצד התלמידים או הסטודנטים יכולים לעשות שימוש בכלי העזר המותרים להם ומה בדיוק להפך: אסור כחלק מן הביצוע השוטף של הבחינה.

תפקידו של הבוחן במקרה הזה הוא לסקור את כלל הסטודנטים באמצעות המצלמות, ולוודא כי הם פועלים בהתאם לכללים.

איתור מקורות – מקור כסף באינטרנט

כל עבודה סטודנטיאלית צריכה להיות מגובה ברשימת המקורות עליהם היא הסתמכה. אלא שבעוד שכתיבת העבודה עצמה היא משימה שיש בה עניין ואפילו סיפוק, הרי שעבודת החילוץ של רשימת המקורות נחשבת לעבודה מונוטונית ומשעממת.

זאת הסיבה, שלא מעט סטודנטים פונים בבקשת עזרה לשירותים במיקור חוץ, שיוכלו לסייע להם בכך. גם זאת אחת העבודות שניתן לבצע ללא בעיה מיוחדת מן הבית.

מסחר בשוק ההון

אם יש לכם את הידע הנדרש והכלים הפיננסיים לבצע החלטות מושכלות בשוק ההון ולזהות מגמות ואירועים – תוכלו לייצר מהם רווח באמצעות מסחר בשוק ההון הכולל קניה ומכירה של ניירות ערך כמו מניות, אופציות אג"ח ועוד.

מסחר בשוק ההון היא אופציה נפוצה ואהובה (למי שמתעניין בשוק ההון) של עבודה מהבית שתאפשר לכם לייצר הכנסה מן הבית. 

קראו גם את המדריך שלנו בנושא: איך להשקיע כסף

עבודה מהבית בשיווק שותפים

שיווק שותפים – איך להרוויח כסף מהבית מבלי לזוז מהספה?

אם יש לכם אתר, קבוצת פייסבוק, רשימת דיוור או קבוצת וואטסאפ של מתעניינים בתחום נשיתי וספציפי, תוכלו להתקשר בתוכנית שיווק שותפים, להפנות את קהל היעד שלכם לרכישת מוצרים או שירותים מספקים רלוונטיים בתחום, ולקבל עמלה על כל רכישה שתבוצע דרככם.

כמובן שגם את הפעולה הזאת תוכלו לבצע מן הבית ועל הדרך להרוויח לא מעט כסף…

עוד משהו שעשוי  לעניין אתכם: איך להתעשר מהאינטרנט?

הקמת נכסים דיגיטליים – הדרך להרוויח כסף באינטרנט

נכסים דיגיטליים יוכלו לאפשר לכם לייצר הכנסה נוספת מן הבית בכמה וכמה צורות: השבחת הנכסים ומכירתם ברווח, השכרה של נכסים דיגיטליים, מכירת לידים שתייצרו באמצעות הנכסים הדיגיטליים האלו, שיווק שותפים, תגמול על פרסום, הצבת באנרים ומודעות ועוד ועוד וכן, גם זו עבודה מהבית שלא דורשת נסיעות ארוכות!

שיעורים פרטיים כהכנסה נוספת

שיעורים פרטיים בזום

עם החשש מהתפרצויות מחודשות של נגיף הקורונה, והצורך בשמירה על ריחוק חברתי, גם עולם השיעורים הפרטיים עובר לזום.

באמצעות הפלטפורמה לניהול שיחות וידאו רבות משתתפים, יכול להיות שתוכלו לייצר לא מעט ערך באמצעות הענקת שיעורים פרטיים, וכל זאת מבלי לצאת מן הבית.

תמלול

עוד דרך ליצירת הכנסה נוספת היא תמלול. זמלול זו בעצם הפיכת מידע בפורמט קולי למידע בפורמט טקסטואלי היא דרך נוספת לעשות כסף מן הבית. תמלול הוא שירות שלא מעט עסקים נעזרים בו על מנת להוכיח טענות בבית משפט, על מנת לתעד או לשמר זיכרון מסוים, ועל מנת להנגיש את המידע הדרוש לבעלי לקויות שמיעה.

עם הציוד הדרוש, ניתן לבצע את עבודת התמלול, גם מן הבית.

תרגום

שולטים בכמה שפות ברמה של שפת אם? יכול להיות שתוכלו לנצל את הכישורים שלכם על מנת לספק שירותי תרגום מקצועיים של מסמכים וטקסטים שונים, ממש מן עמדת המחשב שנמצאת בבית.

כתיבת ביקורות – לעשות כסף באינטרנט

כחלק מן האסטרטגיה השיווקית של עסקים רבים, הם נעזרים בשירותים של כתיבת ביקורות על השירותים שלהם בפלטפורמות שונות, על מנת להעלות את המודעות של הציבור לשירותים של העסק, ולקדם את העסק בזירות השונות.

תוכלו לנצל את העובדה הזאת כדי לספק שירותי כתיבת ביקורות עבור מקדמי אתרים או משווקים דיגיטליים שונים ולהכניס הכנסה נוספת  בעזרת עבודה מהבית, פשוטה קלה ואפילו מהנה במיוחד.

עבודה מהבית בתמיכה טכנית

תמיכה טכנית

במידה ואתם מתמצאים בתחום הטכנולוגי ויודעים לתפעל את כלל התקלות שסבא וסבתא נתקלים בהם מעת לעת, ללא ספק תוכלו לשמש כתומכים טכניים מרחוק, עבור שורה של ארגונים וחברות.

תמיכה טכנית מרחוק דורשת לא רק ידע טכנולוגי מתאים, אלא גם סבלנות, גישה לאנשים אחרים ורצון לסייע. אם יש לכם את כל אלו, מצאתם דרך נוספת להגדיל את ההכנסה למשק הבית, מן הבית.

פיתוח תוכנה – גם את זה אפשר לעשות מהבית

אם אתם פרילנסרים שמספקים שירותי פיתוח לארגונים, חברות, עסקים קטנים או אפילו אנשים פרטיים, ואתם לא עובדים בצוותי עבודה משותפים, קרוב לוודאי שתבחרו עבודה מהבית ברוב הפעמים.

ייעוץ

מספקים שירותי ייעוץ בתחומים שונים? הרבה פעמים, ייעוץ עסקי טוב יכול להתבצע גם מרחוק. במידה ואתם משתמשים בפלטפורמות הנכונות, מקבלים את כלל המידע שלו אתם זקוקים לצורך ביצוע עבודת הייעוץ, ונגישים לכל האנשים הרלוונטים איתם אתם אמורים לתקשר, חיסכון של פקקים, תשלום על חניה, וזמן נוסף שיתווסף לכם בכל יום ליומן, יוכיחו לכם שכדאי לבצע לפחות חלק מן הפעילות הזאת מן הבית.

ניהול בלוג מצליח – הדרך הנפוצה ביותר להרוויח כסף באינטרנט

בלוג מצליח שזוכה לביקורים רבים של גולשים בנישה מסוימת, הוא לגמרי משהו שיוכל לעזור לכם להרוויח כסף  וגם לעבוד מהבית.

יש לא מעט מודלים עסקיים באמצעותם תוכלו לבצע מונטיזציה של הבלוג, כמו פרסום סמוי או גלוי, הפניה של גולשים, התקשרות בתוכנית שיווק שותפים, קבלת חסויות ממותגים מובילים ועוד.

כך או כך, את פעולת הניהול השוטף של הבלוג תוכלו לבצע מן הבית, כמובן.

 

הגעתם עד לכאן ועדיין נשאלת השאלה איך לייצר הכנסה נוספת? צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לסייע בכל – נכס דיגטלי. 

 

מדריכים נוספים שלא כדאי לפספס
תשואה של מדד S&P 500

תשואה שנתית ממוצעת של S&P 500

תשואה שנתית ממוצעת של מדד S&P 500 היא נושא מרכזי בעולם ההשקעות, המשמש כאינדיקטור חשוב לביצועי שוק המניות האמריקאי לאורך זמן. הבנת

מה זה קריפטו

מה זה קריפטו (Crypto) – מדריך למתחילים

קריפטו, או מטבעות קריפטוגרפיים (= גם מטבעות דיגיטליים), הפכו לנושא מדובר ופופולרי בשנים האחרונות, משכו תשומת לב עצומה הן מצד משקיעים והן

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן